sadsad x
asdasd
Kargo ve Teslimat

Kargo Ücreti
FLY Kargo Ankara içi 29,99 TL - Ankara Dışı 39,99 TL tutarında gönderim ücreti vardır.
Sürat Kargo 31,99 TL, Aras Kargo 44,99 TL gönderim ücreti vardır.
Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapılmaktadır. Kargo ücretini siparişiniz sırasında ödeme aşamasından önce görebilirsiniz.

450 TL ve üzeri kargolarda Sürat Kargo ücretsizdir. FLY Kargo sadece Ankara içi için ücretsiz olup Ankara dışında 9,99 TL idir.

Ücretsiz Kargo
450 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. Değişikliklerin tarafımızca bilgilendirilmesi yapılacaktır.

Mağazadan Teslim Al
Kargo seçeneği sayfasında "Mağazadan Teslim Al" seçeneğini seçerek ücretsiz bir şekilde Ankara'daki ofisimizden siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Mağazamıza gelmeden önce sitemiz üzerinden siparişinizi tamamlamanız gerekmektedir. Müşterilerimizin siparişlerini tamamlamadan geldiği durumlarda ilgili ürünlerin stoğunun bitmesi veya piyasadaki değişken durumdan kaynaklı ürünlerin zamlanması gibi sonuçlar doğabilir.

Sipariş vermeden mağazamıza geldiğiniz takdirde de üyeliğiniz üzerinden siparişin geçilmesi gerekeceği için hem bu süreç hem de ürünlerin hazırlanmasının zaman almasından dolayı zaman kaybı yaşayabilirsiniz.

Ofisimiz: Çamlıca Mahallesi, Anadolu Bulvarı, Timko İş Yerleri Sitesi No:20 Z-7 Yenimahalle / ANKARA

Kargo Süresi
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra saat 16:00'dan önceki siparişler için hafta içi aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Cumartesi günü 12:00'den önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Bayram günlerinde aynı gün kargo durumu değişiklik gösterebilmektedir. Siparişiniz acil ise bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Teslimat adresinin depomuza uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Robo90.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa birden çok tüketicinin aynı ürünü alması ve ürünün stoğunun kalmaması söz konusudur. Bu durumda; 

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Kargo Takip
Kargolarınızı kargo takip no ile aşağıdaki modülden sorgulayabilirsiniz.

Kargo Takip
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.