sadsad x
asdasd
Kargo ve Teslimat

Kargo Ücreti
Sürat Kargo ve Aras Kargo seçeneklerinden tercih ettiğiniz kargo firması ile sabit fiyat avantajlarıyla tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapılır. Kargo ücretini siparişiniz sırasında ödeme aşamasından önce görebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo
150 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. Değişikliklerin tarafımızca bilgilendirilmesi yapılacaktır.

Kargo Süresi
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2 iş günü (Pazartesi - Cuma günleri) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin depomuza uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Robo90.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması ve ürünün stoğunun kalmaması söz konusudur. Bu durumda; 

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Kargo Takip
Kargolarınızı kargo takip no ile aşağıdaki modülden sorgulayabilirsiniz.

Kargo Takip
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.